Tragedia wykorzystana

– To, co robi Jarosław Kaczyński, to absolutne szaleństwo. To żenujące, że PiS i Jarosław Kaczyński próbują kolejną tragedię rozgrywać politycznie – w ten sposób wypowiedź prezesa PiS skomentował poseł PO Paweł Olszewski. Jak ocenił, zachowanie polityków PiS jest „uwłaczające i niegodziwe”. (…)

Również wiceszef klubu PO Waldy Dzikowski nazwał zachowanie Kaczyńskiego „szaleństwem”. – To jest czyste szaleństwo. Wykorzystywanie czyjejś tragedii, śmierci i uprawianie na tej kanwie polityki jest czymś okropnym – podkreślił.

Tak się oto wypowiedzieli się członkowie partii rządzącej w odniesieniu do pomówień Jarosława o bycie w jednej partii z mordercą, o czym onet doniósł nam w tym artykule.

Święte słowa i cała prawda. Ale zastanawiam się nad kolejnym dysonansem wszystkich słusznie głosujących: jak do cholery zakwalifikować wizyty w świetle fleszów w domu Barbary Blidy podczas kampanii prezydenckiej?

Przypomnijmy sobie słowa Bronisława, jeszcze wtedy marszałka:

„Ona jest ofiarą atmosfery, która istniała w Polsce w okresie pomysłu na IV RP (…), na Polskę, budowaną przez PiS, która się okazała Polską lęku, podejrzliwości i strachu” – mówił w porannej audycji Trójki marszałek. „Oczekiwałbym, powiem szczerze, od pana Jarosław Kaczyńskiego, żeby jakoś się odniósł do tej atmosfery, która zaowocowała takim dramatem rodziny Blidów” – dodał kandydat PO.

wprost.pl

Ot zagwozdka.

timoboll

Reklamy

~ - autor: timoboll w dniu Styczeń 20, 2011.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s

 
%d blogerów lubi to: